Ludzie

Michał Rzepnikowski Prezes Zarządu

Michał Rzepnikowski

michal.rzepnikowski@edialog.pl
607 079 049

  • Minerva PRO
Piotr Mec Dyrektor ds. Rozwoju Technologii

Piotr Mec

piotr.mec@edialog.pl
533 033 183

  • Zespół programistów
Piotr Piasecki Dyrektor Konsultingu

Piotr Piasecki

piotr.piasecki@edialog.pl
533 033 184

  • Minerva EDU
  • Platforma e-Dialog
Zuzia Mec Product Manager

Zuzia Mec

Ciągle planuje, wszystko zapisuje w niemodnym papierowym kalendarzu, z którym nigdy się nie rozstaje. Nie lubi porannego wstawania, nie znosi nie mieć racji. Kocha gotować, blogować i spędzać wolny czas ze swoimi dwoma mopsami. Miłośniczka bajek Disneya. Posiada więcej zainteresowań niż czasu by je wszystkie realizować. Uzależniona od czekolady i zielonej herbaty.

Lena Kik Konsultant

Lena Kik

Lena jest fanką codzienności. Silna, samodzielna, odważna i nie może obejść się bez bliskiej osoby. Pozytywnie nastawiona do ludzi. Po pracy nie ma czasu na nudę zawsze ma coś do zrobienia. Perfekcjonistka, nie znosi głupich błędów. Uwielbia dobrą kawę i gotować – szczególnie ceni styl Jamiego Oliviera, ze smakiem, prosty i na luzie. Czasem nerwowa ale ma wielkie serce i potrafi podzielić się drugim śniadaniem :)

Karolina Łukasik Doradca Klienta

Karolina Łukasik

Najpunktualniejsza z punktualnych, w pracy jest zawsze 15 minut przed czasem. Bardzo lubi rozmawiać, im trudniejszy temat i godny przeciwnik dyskusji - tym lepiej! Gdy atmosfera robi się napięta, umie szybko załagodzić każdy konflikt, postawić kropkę na „i”. Uwielbia długie spacery i dobrą książkę. Wolny czas wykorzystuje na zabawę ze swoim synkiem. A w weekendy potrafi nawet coś ugotować…